Hakkımızda

Biz Kimiz?

  

Misyonumuz;
Mu Creative Agency ailesi olarak yeni nesil tasarımlar üretmek, dünyaya fırçaları ve kalemleri ile dokunmuş dehaların fırçalarının ve kalemlerinin ışığında, bugünün teknolojisini kullanarak bu yaratıcı düşünce ve zekânın devamını sağlamak ve hayal edilebilen tüm görüntüleri gerçeğe dönüştürmektir.

 

Vizyonumuz;
Hayal edilebilir tüm fikirleri, mantık ve estetik süzgecinden geçirerek farklı, çekici ve özgün tasarımlar oluşturmaktır. Yenilenen ve sürekli olarak gelişen dünyada, üretilen her ürünün ve düşüncenin bir “kendini ifade ediş” biçimi olduğundan firmamız fikirlerinize ve ne istediğinize oldukça önem vermektedir. Çalışkan, inovatif ve dinamik tasarım ekibi sayesinde Mu Creative Agency ailesi olarak hayatınızın her alanında ve tasarlanabilen gelecekte yanınızda olmaya devam etmektir. 

Mu Creative Agency'de Neler Var?


“Yeni Nesil Matbaa” anlayışıyla kurulan Mu Creative Agency olarak, neden böyle bir şey yaptığımızı, yani neden eski matbaaya yeni âdetler getirdiğimizi açıklamak isteriz. İnternetin ve teknolojinin hayatlarımızın içine içine işlediği bu dönemde, tasarımdan dağıtıma, müşteri ilişkilerinden satış sonrası desteğe kadar birbirleriyle çok iyi anlaşan bir ekibin, mükemmel bir şekilde organize olmasıyla,online matbaa denilen şeyi hayatımıza kazandırdık da ne oldu? İşte olanlar:

Online Matbaa Avantajları

Baskı Var, Baskı Var

Geleneksel matbaa anlayışında üretim ve dağıtım, zahmetli ve yavaştır. Bu zor ve yavaş  işleyen süreç, insanlarda ve firmalarda stres ve baskı oluşturur. Biz ise online baskı hizmetiyle, reklam ajanslarına, grafikerlere, irili ufaklı tüm firmalara internetten matbaa hizmeti sunarak bu süreçleri hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz. İşin organize olma kısmı ise üretim sürecimizden başlıyor. Kendi fabrikamızda kendimiz tasarlayıp kendimiz üretiyor, satışları internetten yapıyor, satış sonrası desteğimizi e-mail ve chat aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her an gerçekleştirebiliyoruz. Biz; arı gibi çalışan, karınca gibi organize olan, tazı gibi hızlı, kuşlar kadar özgürlükçü bir firmayız.

Türlü Türlü Baskı Ürünlerimiz Var

Matbaa baskı ürünleri, firmalar için aynı zamanda reklam ürünleri olduğundan, ürünlerimiz hem farklı sektörlere hem de farklı bakış açılarına göre nasıl çeşitli, nasıl çeşitli birazdan daha ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. İhtiyacınız olan şey broşürse, bunun ele tutuşturulanından kapıya asılanına, dış mekânda reklamınızı yapmak istiyorsanız roll up banner baskıdan billboard baskıya kadar ne isterseniz var. Kaliteli baskı ürünlerini en uygun fiyatlarla sunuyor olmamızın sebepleri ise; iyi kalbimiz ve işleri online olarak yürüttüğümüzden dolayı, geleneksel matbaanın muzdarip olduğu masraflardan etkilenmememiz.

Madem öyle, Mu Creative Agency baskı ürünlerimiz neler, onlardan bahsedelim:

 • Kimin ne olduğunu ve nerede bulunduğunu gösteren kartvizitler,
 • El ele, göz göze iletişimi en direkt yoldan sağlayan el ilanları,
 • Dünyanın en olmazsa olmaz reklam ürünü olan broşürler ve kataloglar,
 • Sesinizi büyük kitlelere duyurmanızı sağlayan afişler ve posterler,
 • Kurumsal kimlik nadideleri antetli kâğıtlar, zarflar, cepli dosyalar,
 • Ofislere şenlik küp bloknotlar, yapışkanlı kâğıtlar, takvimler, kitap ayraçları,
 • Hayat kurtaran ıslak ve kolonyalı mendiller,
 • “Havalı” billboard baskı, roll up banner baskı, raket-reklam pano baskılar,
 • Hesap kitap işleri için makbuz ve form baskı ürünleri,
 • POS cihazlarından yazar kasalara, yuvarlanıp giden rulo ürünler,
 • Ve daha fazlası...

Mu Creative Agency

Erkan Kaya

Reklam, Tanıtım, Organizasyon ve Tasarım Hizmetleri

Ödemiş Vergi Dairesi - 55099113384

Gsm: +90 506 125 7969 / +90 542 896 50 26

Web: www.mucreativeagency.com

E-Mail: ekerkankaya@gmail.com

Zafer Mahallesi 1315 Sokak No.: 2-4 Kat: 2 Daire: 4

35750 Ödemiş - İzmir

Banka Hesap Numaralarımız

T.C. ZİRAAT BANKASI ÖDEMİŞ ŞUBESİ

TR 5600 0100 2496 5614 2514 5003